0
Ostukorv
0
Ostukorv

Meist

Meist lähemalt – AVRIL ei ole lihtsalt looduskosmeetika bränd, vaid ta tahab sulanduda Sinu igapäevaellu, saades inspiratsiooni kindlast ja vankumatust väärtusest – lihtsusest. Sest lihtsuses peitub ju võlu, eksole?

Aga see, et Avrili sooviks on teha kõike võimalikult lihtsalt, ei tähenda, et ta sooviks oleks teha vähem või kehvemalt!

Tooted on pakendatud võimalikult lihtsalt vältides igasugust üleliigset ja ebavajalikku karbikest-kotikest. Me taaskasutame võimalusel kauba saatmisel karpe ja täitematerjale.

Kvaliteet. Kerge peale kanda, intensiivsed värvid, tõhusad koostisosad, kestvus, tekstuur, meeldivad ja looduslikud lõhnad… Avrili sooviks on, et tooted ei jääks alla tavalistele toodetele ning oleks põhjust oma toodete üle uhkust tunda. Ka meie katsetame enne e-poodi jõudmist tooteid ise, et teaksime mida Sulle pakume.
Soovime ka, et Sina räägiksid Avrili toodetest: iga tagasiside loeb! Kui toode osutub ebapopulaarseks, saame selle oma valikust eemaldada. Ja vastupidi! Kui Sa leiad enda jaoks suurepärase toote, siis meil oleks suur rõõm Sinu rõõmu jagada teistega. Kirjuta julgelt oma tagasiside siia: tagasiside@avril.ee või tee seda siin samas e-poes vastava toote all.

Kättesaadavus. Avrili eesmärk on teha looduslik kosmeetika kõigile kättesaadavaks. Pakume Sulle aastaringselt õiglaseid hindu ja laia kaubavalikut.

Meie valikust leiad praktiliselt kõik, mida vajad – šampoonist ripsmetušini ja näomaskist deodorandini. Lisaks on Avril välja töötanud tooted ka meestele ja beebidele – ikka selleks, et katta kõik teie igapäevased vajadused. Need tootekategooriad ning palju muud leiad peagi meie e-poest, mida täiendame pidevalt.

Kõik Avrili kosmeetikatooted (v.a. küünelakid) on sertifitseeritud sõltumatute organisatsioonide Ecocert ja Qualité France poolt ning vastavad loodusliku kosmeetika väga nõudlikele spetsifikatsioonidele: vähemalt 95% koostisest on looduslik või looduslikku päritolu, vähemalt 95% taimsetest koostisosadest ja vähemalt 10% kogu koostisest pärineb mahepõllumajandusest.

Avrili toodetest puuduvad fenoksüetanool, nanoosakesed, silikoon, PEG, sünteetilised parfüümid ja värvained. Eelistame looduslikke alternatiive, mis on sama tõhusad (ja ohutud Sinule ja keskkonnale!).

Avril ei testi oma tooteid loomadel ning üle 70% meie tootevalikust on vaba loomse päritoluga koostisosadest.

Loodame, et Sulle meeldivad Avrili tooted sama palju kui meile!